O nás

Kavárna v parku nabízí příjemné posezení, výbornou kávu značky Julius Meinl, vitrínu plnou dortů, zmrzlinu, široký sortiment plný limonád, vybraných druhů alkoholu a míchaných nápojů. Na čepu Vás jistě potěší Bernard 11°.

Kde pracujeme?

Kavárna V Parku je moderní budova schovaná ve staré kočárovně (budova v budově), kde se sloučí historie s modernou. Architektem objektu v jeho nynější podobě je Petr Stolín. Filosofie kavárny je založena především na kvalitě produktů, přípravy a osobním přístupu.
Jsme součástí městského památkového okruhu v areálu Langerovy vily a přilehlého parku Jana Palacha s možností pikniku pro celou rodinu, odpočinku i společenským hrám.

Koncept

Základní koncept spočívá ve stále proškoleném a dále se zdokonalujícím týmu, s nabídkou prémiové kávy včetně jejích alternativních příprav, výborných zákusků a všeho, co ke kavárně patří.
Chceme být dobrým místem pro trávení volného času i místem pro společné oslavy, schůzky a zábavu.

Využití prostoru a polohy

Výhodou objektu je jeho poloha u městského parku, dále pak snadná dopravní dostupnost a jednoduchost interiéru, umožňující jak provozování běžného kavárenského provozu, tak i pořádání akcí se speciálními požadavky. Veškeré poskytované služby zajišťuje stabilní proškolený tým schopný plně uspokojit individuální potřeby jednotlivých zákazníků. Pro návštěvníky jsme dále vybaveni mapami, letáky a informacemi, dáváme památeční razítka turistům, které ochotně dovybavíme nápoji To Go.
Moderní prostory v historické budově s bezbariérovým přístupem a veřejným WC slouží i jako výstavní prostory pro místní umělce, přístupné vždy v otevírací době po celý týden.