Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Pivní speciály – Velikonoce

Kavárna v parku Dvořákova 2202/5, Svitavy

od 14. 4. 2022 v Kavárně v parku Ne jeden, ale hned DVA PIVNÍ SPECIÁLY pro letošní Velikonoce. #zmrskamsebe #zmrskamtebe #velikonoceskavarnou #kavarnajede ZELENÉ PIVO od Pivovar Rychtář na Zelený čtvrtek, to už je snad klasika. Letos bude na čepu Zelený Krasličák, 14° zelené speciální pivo, které vyniká výraznou plností, podpořenou mírně nasládlou chutí a zakončenou jemnou hořkostí. Pivovar Bernard se po letech opět zaměřil na Bílou sobotu a navařil "Bílé pivo". Ne tedy úplně bílé, alespíše žluto - slámové. Má banánově ovocný nájezd, kde je ovocnost lehce "šťavnatá" až jakoby s jablečným nádechem. Do toho lehký závan hřebíčku. A to rozhodně stojí za ochutnávku. Rezervujte si místo, ať na Vás vyjde na tel. čísle 604777646. Těšíme se na Vás!

Easter party

Kavárna v parku Dvořákova 2202/5, Svitavy

Tématická velikonoční párty v Kavárně v parku. Zahraje DJ Sharky Shark jako Kohoutek Dresscode: Zajíčci a Velikonoce Přijďte se společně s námi pořádně zmrskat, ochutnat naše pivní speciály a rozjet játra před pondělím.

Otevírání sezóny

Kavárna v parku Dvořákova 2202/5, Svitavy

Aby byla dobrá karma, vstupné je tu zcela zdarma, na grilu se točí kýta, barman už Vás s pivem vítá, čapni doma svoji starku, sejdeme se u nás v parku. Zahrají: Cocoman a The Dozing Brothers #kavarnavparku #kavarnajede #letoskavarnou

MS v ledním hokeji 2022 – Hokejová FANZÓNA

Kavárna v parku Dvořákova 2202/5, Svitavy

13.5. - 29.5. 2022 Přijďte fandit společně s námi! Na co se můžete těšit?  5x promítací plocha   rodinná fanouškovská atmosféra s obsluhou  A pozor, pokud si dáte na rozjezd zápasu panáka Jägera (40,-), při každém gólu, který vstřelí tým ČR, dostanete zkumavku s panákem ZADARA To je -> Hokejová FANZÓNA 2022

Svitaverna. Festival dobrého jídla, pití a zábavy

Kavárna v parku Dvořákova 2202/5, Svitavy

V sobotu 4. června od 12 hodin proběhne v parku Jana Palacha první ročník festivalu Svitaverna. Touto akcí startujeme letošní kulturní sezonu. Těšit se můžete na pestrou nabídku světových i domácích jídel, kuchařskou show, ochutnávky, divadla, workshopy, hudební vystoupení, koncert Olgy Lounové, letní kino a spoustu zábavy.